AURA Nude Палета сенки за очи 4/1

AURA Nude Палета сенки за очи 4/1
305,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045962C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Палета на сенки создадена за елегантен и софистициран природен изглед во 4 различни комбинации на бои. Комбинации на различни завршетоци на секоја боја - од мат до сатен, кои ветуваат дека ќе создадат разновиден изглед. Мини практичното пакување содржи и функционален апликатор.

Идеална комбинација на природни тонови за постигнување на основен дневен изглед на шминка. Оваа палета ќе биде совршена и за разубавување на веѓите поради нејзиниот мат ефект. Овие тонови на бои се ваш сигурен избор бидејќи одговараат и ја нагласуваат секоја боја на очите.

Пакување: палета со 4 сенки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се