AURA Like A Pro! Express Dry Капки за побрзо сушење на лакот, 9.5 мл

AURA Like A Pro! Express Dry Nail Drops kapki za brzo susenje na lakot
AURA Like A Pro! Express Dry Капки за побрзо сушење на лакот, 9.5 мл
188,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054741C
favorite_border

Опис на производот

Капки Aura Express Dry за побрзо сушење на лакот!

Покрај тоа што - како што сугерира името - овие капки ќе го исушат лакот практично за секунда, капките Aura Express Dry го штитат лакот па интензитетот на неговата боја трае подолго, можноста за оштетување на лакот е намалена, а кутикулата и кожата околу ноктот се заштитени.

Капките Express Dry за побрзо сушење на лакот доаѓаат во практично шише со пипета и се лесни за употреба: една капка во средината на ноктот се шири рамномерно и е доволна за целиот нокт, а бидејќи таму нема четка не постои можност за расипување на совршено мазната површина на лакот.

Друга добра вест е што производот содржи многу малку силикон, дека неговите состојки се 32% од природно потекло и се добиени од биолошки извори и дека е развиен на еколошки начи. Времето е најголемиот луксуз, а со капките Express Dry за побрзо сушење на лакот, нема потреба да го трошите на чекање, туку на работите за кои навистина се грижите!

Пакување: 9,5 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се