AURA Like A Pro! Маслен третман за нокти и заноктици, 9.5 мл

AURA Like A Pro! Маслен третман за нокти и заноктици, 9.5 мл
188,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052212C
favorite_border

Опис на производот

  • Масла за нега на кутикулите
  • Ја храни кожата околу ноктот
  • Ја зајакнува плочката на ноктот
  • Збогатен со комплекс од природни масла и глицерин
  • Обезбедува декретен сјај

Подарете богат и хранлив третман на вашите кутикули и нокти! Маслото е вистински еликсир за нега на кутикулите – збогатено со масло од јојоба и сладок бадем, како и глицерин – ефикасно ја храни кожата околу ноктот, правејќи ја уште поубава и поздрава. Ова масло е совршен придружник за лак за нокти, а можете да го нанесувате и без маникир – како чекор за нега на кожата на рацете.

Бонус: мириса на ванила и ги освежува сетилата!

Пакување: 9.5 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се