AURA Like A Pro! Top Coat Up To 10 Days Завршен слој за продолжено траење на лакот, 9.5 мл

AURA Like A Pro! Top Coat Up To 10 Days Завршен слој за продолжено траење на лакот, 9.5 мл
159,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052215C
favorite_border

Опис на производот

  • Маникир последен чекор
  • Дава ултра сјајна завршница
  • Ја „заклучува“ бојата
  • По нанесувањето на овој слој, маникирот ќе трае до 10 дена

Завршете го вашиот маникир со Like a PRO! Лак за нокти Top Coat! Иновативна формула која е внимателно дизајнирана да ја „заклучи“ бојата така што:

  1. Не избледува.
  2. Не се лупи.
  3. Траат до 10 дена!

Лесен за нанесување, горниот слој се нанесува за да не ја менува текстурата на обоениот лак што е веќе на ноктот, визуелно да не создава густина и дава дополнителен сјај и долготраен изглед – достоен за професионален салон за нокти!

Пакување: 9.5 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се