AURA Like A Pro! Top Coat Завршен слој со гел ефект, 9.5 мл

AURA Like A Pro! Top Coat Завршен слој со гел ефект, 9.5 мл
159,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052214C
favorite_border

Опис на производот

  • Изглед на гел лак
  • Лесно се отстранува
  • Обезбедува долготрајна маникир
  • Обезбедува дополнителен сјај

Сакате гел-ефект - но не сте воодушевени од фактот дека е малку тешко да се отстрани? Пробајте го Aura Like a PRO! Горен слој кој дава изглед на гел-лак за нокти, долготраен маникир, а се отстранува со било кој отстранувач на лак. Полимерите Hi-Shine создаваат 3D ефект, обезбедувајќи беспрекорен горен слој на вашите нокти. Формулата „гел-брава“ го зајакнува ноктот – за да не се излупи лакот. Апликатор за лак кој целосно го покрива ноктот во еден потег – за максимална прецизност и лесно нанесување. Вашите нокти ќе се зајакнат, а бојата ќе трае подолго – сето тоа без употреба на УВ ламба или која било друга алатка за маникир со гел-лак!

Пакување: 9.5 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се