AURA Rosy Палета сенки за очи 4/1

AURA Rosy Палета сенки за очи 4/1
305,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045963C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Палета на сенки создадена за елегантен и софистициран природен изглед во 4 различни комбинации на бои. Комбинации на различни завршетоци на секоја боја - од мат до сатен кои ветуваат дека ќе создадат разновиден изглед. Мини практичното пакување содржи и функционален апликатор.

Палета што го одзема здивот! Комбинација од заводливи виолетови и розови тонови кои дополнително ги истакнуваат зелените очи. Секоја боја доаѓа во различна текстура која прави smokey eyes со малку труд, беспрекорно.

Пакување: палета со 4 сенки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се