AURA Velvet Ton Хидроген 9%

AURA Velvet Ton Хидроген 9%
54,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
008197C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Aura хидроген 9%

  • На косата и дава волумен, јачина и совршен сјај
  • Нова формула на хидроген во емулзија, наменет за сите типови коса

Пакување: 90 мл

Содржина

Aura хидроген е производ со двојно дејство:

  • Одлично средство за создавање на постојана боја и ја штити косата од негативни ефекти кои можат да се јават во текот на фарбањето и трајно да ја оштетат косата или коренот на влакната

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се