AURA Volume Маскара за очи за волумен на трепките

AURA Volume Маскара за очи за волумен на трепките
406,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047018C
favorite_border

Опис на производот

  • Маскара за екстра волумен и должина на трепките
  • Маскарата за волумен е креирана за ефектот да трае цел ден

Нето-тежина: 13 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се