AUTAN Family Junior Гел за заштита од инсекти, 100 мл

AUTAN Family Junior Гел за заштита од инсекти, 100 мл
375,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
017528C
favorite_border

Опис на производот

Заштитно средство со состојки од алое вера кое ја штити кожата од убоди на комарци и од останати видови на инсекти. Гелот создава непробојна бариера на кожата која трае до 4 часа по нанесувањето.

Благодарение на состојката алое вера, тој е идеален за заштита и на најосетливата детска кожа.

  • Дерматолошки тестирано
  • Не е наменето за деца под 2 годишна возраст

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се