AVENT Anti-colic Classic+ Силиконска цуцла со 1 отвор (0+ месеци) 2/1

AVENT Anti-colic Classic+ Силиконска цуцла со 1 отвор (0+ месеци) 2/1
424,00 ден.
318,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023425C
favorite_border

Опис на производот

Anti-colic Classic+ Силиконска цуцла со 1 отвор

  • Цуцла за новороденчиња 0+ м за анти-колик шише 
  • 0% BPA - Без Бисфенол А 

Пакување: две цуцли

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се