AVENT Anti-colic Classic+ Силиконска цуцла за шише, со 1 отвор (0+ месеци), 2 цуцли

AVENT SCF631 27 classic -anti colic 0m+ rezervni cucli za sise
AVENT Anti-colic Classic+ Силиконска цуцла за шише, со 1 отвор (0+ месеци), 2 цуцли
424,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023425C
favorite_border

Опис на производот

Anti-colic Classic+ Резервна силиконска цуцла за шише со 1 отвор.

  • Цуцла за новороденчиња 0+ м за анти-колик шише 
  • 0% BPA - Без Бисфенол А 

Пакување: 2 цуцли.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се