AVENT Anti-colic Силиконска цуцла за шише, со 2 отвори (1+ месеци), 2 цуцли

AVENT-Anti-Colic-Teats-SCY762-02,-1m+,-2-pcs cucli za bebe, antikolik
AVENT Anti-colic Силиконска цуцла за шише, со 2 отвори (1+ месеци), 2 цуцли
424,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055449C
favorite_border

Опис на производот

Anti-colic Резервна силиконска цуцла за шише.

  • Моќност на проток 2
  • Цуцла со среден проток за 1+ месеци, за анти-колик шише 
  • 0% BPA - Без Бисфенол А 

Пакување: 2 цуцли.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се