AVENT Anti-colic Силиконска цуцла за шише, со 4 отвори (6+ месеци), 2 цуцли

AVENT Anti Colic Teats SCY734-02, 6m+, 2 pcs cucli za sise za bebe antikolik
AVENT Anti-colic Силиконска цуцла за шише, со 4 отвори (6+ месеци), 2 цуцли
424,00 ден.
318,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
055276C
favorite_border

Опис на производот

Anti-colic Резервна силиконска цуцла за шише.

  • Моќност на проток 4
  • Цуцла за 6+ месеци, за анти-колик шише 
  • 0% BPA - Без Бисфенол А 

Пакување: 2 цуцли.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се