AVENT Блендер и готвач на пареа за бебешка храна

AVENT Блендер и готвач на пареа за бебешка храна
14.443,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034987C
favorite_border

Опис на производот

  • Комбиниран лонец за готвење на пареа и блендирање на храната
  • Идеален за подготвување здрава, домашно подготвена бебешка храна
  • Готви, блендира, одмрзнува и подгрева веке подготвени бебешки кашички
  • Содржи и книшка со рецепти за подготовка на бебешки кашички
  • Мотор 400 w
  • 1 брзина
  • Капацитет: 800 г/400 мл
  • Бучност 20dB

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се