AVENT Електричен грејач за шише

AVENT Електричен грејач за шише
4.602,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051114C
favorite_border

Опис на производот

  • Брзо и ефикасно ја загрева содржината во шишето за само 3 минути
  • Функција за нежно одмрзнување на мајчино млеко и бебешки кашички
  • 2 години гаранција

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се