AVENT Електричен стерилизатор на водена пареа 3 во 1

AVENT Електричен стерилизатор на водена пареа 3 во 1
6.319,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Шифра
051477C
favorite_border

Опис на производот

Со неговата приспособлива големина, тој зафаќа најмал можен простор во кујната, па сепак најдобро одговара на предметите што сакате да ги стерилизирате, независно дали се работи за мали предмети или за цел комплет. 

  • Најлесен начин на стерилизација
  • Собира 6 шишиња заедно со нивните цуцли и капачиња, лажливки, чаши и сл
  • Стерилизацијата е готова во рок од 10 минути
  • Дизајниран за да ја намали можноста за непријатни мириси
  • Останува стерилен 24 часа
  • Брз и лесен за чистење
  • 2 години гаранција

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се