AVENT Natural Пластично мини шише (0+ месеци) 60 мл

AVENT Natural Пластично мини шише (0+ месеци) 60 мл
462,00 ден.
347,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047288C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Шише со најприроден облик на цуцла која имитира брадавица.

Со напреден антиколик систем кој елиминира појава на стомачни колики кај бебето. Со мека силиконска цуцла со најспор проток идеална за новороденчиња.

Пакување: 60 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се