AVENT Natural Пластично шише (0+ месеци) 125 мл

AVENT Natural Пластично шише (0+ месеци) 125 мл
546,00 ден.
410,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045328C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Шише со најприроден облик на цуцла која имитира брадавица. Со напреден антиколик систем кој елиминира појава на стомачни колики кај бебето. Со мека силиконска цуцла со спор проток 0+ м идеална за новороденчиња.

Пакување: 125 мл

Содржина

Состав: пластично шише со силиконска цуцла, 0% BPA

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се