AVENT Natural Пластично шише (1+ месеци) 260 мл

AVENT Natural Пластично шише (1+ месеци) 260 мл
609,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045329C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Шише со најприроден облик на цуцла која имитира брадавица
  • Со напреден антиколик систем кој елиминира појава на стомачни колики кај бебето
  • Со силиконска цуцла со среден проток за над 1+ м

Пакување: 260 мл

Содржина

Состав: пластично шише со силиконска цуцла, 0% BPA - Без Бисфенол А.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се