AVENT Natural Пластично шише (6+ месеци) 330 мл

AVENT Natural Пластично шише (6+ месеци) 330 мл
751,00 ден.
563,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045330C
favorite_border

Опис на производот

Шише со најприроден облик на цуцла која имитира брадавица. Со напреден антиколик систем кој елиминира појава на стомачни колики кај бебето. Со силиконска цуцла со брз проток за над 6+ месеци.

0% BPA - Бисфенол А

Пакување: 330 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се