AVENT Natural Пластично шише (6+ месеци) 330 мл

AVENT Natural Пластично шише (6+ месеци) 330 мл
683,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045330C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Шише со најприроден облик на цуцла која имитира брадавица. Со напреден антиколик систем кој елиминира појава на стомачни колики кај бебето. Со силиконска цуцла со брз проток за над 6+ месеци.

0% BPA - Бисфенол А

Пакување: 330 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се