AVENT Natural Response Силиконска цуцла со проток 3 (1+ м), 2 парчиња

Avent Natural 1m+ 2 Response Teats, Flow 3 teats SCY963 02 rezervna cucla za sise, antikolik
AVENT Natural Response Силиконска цуцла со проток 3 (1+ м), 2 парчиња
475,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055169C
favorite_border

Опис на производот

Екстра мека силиконска цуцла за хранење со уникатни вдлабнатини. Напреден антиколик систем кој овозможува влез на воздух во шишето наместо во бебешкото меше (мирен сон без грчеви).

  • 1+ месеци
  • Проток 3
  • 0% BPA - Без Бисфенол А

Пакување: 2 цуцли

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се