AVENT Natural Розово шише (1+ месеци), 260 мл

AVENT Natural Розово шише (1+ месеци), 260 мл
751,00 ден.
563,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045333C
favorite_border

Опис на производот

  • Шише со најприроден облик на цуцла која имитира брадавица
  • Со напреден антиколик систем кој елиминира појава на стомачни колики кај бебето
  • Со мека силиконска цуцла која не колабира, со среден проток за над 1м+
  • 0% BPA

Пакување: 260 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се