AVENT Natural Силиконска цуцла со 2 отвори (1+ месеци) 2/1

AVENT Natural Силиконска цуцла со 2 отвори (1+ месеци) 2/1
446,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045323C
favorite_border

Опис на производот

Natural Силиконска цуцла со 2 отвори

  • Цуцла со бавен проток за 1+ м за Natural шише
  • 0% BPA - Без Бисфенол А 

Пакување: две цуцли

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се