AVENT Natural Силиконска цуцла со 4 отвори (6+ м) 2/1

AVENT Natural Силиконска цуцла со 4 отвори (6+ м) 2/1
446,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045324C
favorite_border

Опис на производот

Екстра мека силиконска цуцла за хранење со уникатни вдлабнатини. Напреден антиколик систем кој овозможува влез на воздух во шишето наместо во бебешкото меше (мирен сон без грчеви).

  • 0% BPA - Без Бисфенол А

Пакување: 2 цуцли

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се