AVENT Natural Ultra Soft Машка цуцла лажалка (6-18 м) 2/1

AVENT Natural Ultra Soft Машка цуцла лажалка (6-18 м) 2/1
557,00 ден.
5
Просек: 5 (1 мислење)
Бренд
Шифра
052779C
favorite_border

Опис на производот

Ортодонтски цуцли за смирување на вашето бебе со стилски модерен дизајн.

  • 0% BPA (Бисфенол А)

Од супер мека пластика која не ја иритира кожата на обравчињата, со заштитно кутивче за максимална хигиена и за брза стерилизација во микробранова.

Пакување: две цуцли

Содржина

Состав: силикон.

Мислења на потрошувачи

Sandra
5
Цуцлите имаат преубав дизајн, се надевам дека наскоро ќе имате повторно на залиха.
Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се