AVENT Natural Ultra Soft Женска цуцла лажалка (0-6 м) 2/1

AVENT Natural Ultra Soft Женска цуцла лажалка (0-6 м) 2/1
557,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052781C
favorite_border

Опис на производот

  • Ортодонтски цуцли за смирување на вашето бебе со стилски модерен дизајн
  • 0% BPA (Бисфенол А)

Од супер мека пластика која не ја иритира кожата на обравчињата, со заштитно кутивче за максимална хигиена и за брза стерилизација во микробранова.

Пакување: две цуцли

Содржина

Состав: силикон.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се