AVENT Пластична женска чаша со цевка (12+ месеци) 300 мл

AVENT Пластична женска чаша со цевка (12+ месеци) 300 мл
755,00 ден.
566,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040921C
favorite_border

Опис на производот

Пластична женска чаша со цевка (12+ месеци). Мека силиконска цевка, отпорна на гризење. Капакот со навој ја чува цевката чиста.

  • 0% BPA - Без Бисфенол А 

Пакување: 300 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се