AVENT Premium Блендер и готвач на пареа за бебешка храна

Philips AVENT SCF885-01 baby 4 in 1 food maker steamer blender gotvac na parea
AVENT Premium Блендер и готвач на пареа за бебешка храна
16.473,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054564C
favorite_border

Опис на производот

Philips AVENT SCF885/01 Premium 4 во 1, Комбиниран апарат за готвење на пареа и блендер. Идеален за подготвување на здрава домашно подготвена бебешка храна (кашички). 

Лесно подгответе хранливи, домашни детски оброци со блендерот. Прво, згответе го на пареа овошјето, зеленчукот, рибата или месото, а потоа, едноставно, подигнете ја и превртете ја теглата и изблендирајте за да се соедини, без да се бара префрлање на храната

4 функции

  • Во истиот сад од храната се готви на пареа
  • Блендира
  • Одмрзнува
  • Подгрева

Со готвење на пареа се зачувуваат хранливите материи на храната. Лесен е за користење и чистење.

  • Мотор 400 w
  • Сад за мешање за готвење на пареа цврста храна

Пакување: 1 сад за храна, сечило, капак, мотор, шпатула и останати додатоци.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се