AVENT Premium Електрична пумпа за измолзување

AVENT Premium Електрична пумпа за измолзување
13.010,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
048740C
favorite_border

Опис на производот

  • Најнов модел на електрична пумпа за гради за лесно и брзо измолзување на мајчино млеко
  • Нежно се прилагодува на брадавицата и го имитира природниот начин на цицање на бебето 
  • Меко перниче за масажа со топло чувство за нежна стимулација
  • Вклучува шише Натурал (125 мл/4oz) и цуцла за лесно комбинирање на исхрана со доење и со шише
  • Компатибилно со целиот асортиман на AVENT производи за хранење
  • Лесно за употреба, со батерии
  • Дискретен звук и осветлување за употреба, ден/ноќ
  • Лесно исцедување на млекото, дома и надвор
  • 8 нивоа на стимулации и 16 нивоа на одмолзување со што нуди персонализирано искуство

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се