AVENT Ultra Air Animals Женска цуцла лажалка со птици (0-6 м), 2/1

AVENT Ultra Air Animals Женска цуцла лажалка со птици (0-6 м), 2/1
483,00 ден.
362,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052302C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Ортодонтски цуцли за бебе со стилски модерен дизајн, изработени од супер мека пластика која не ја иритира кожата.

Пакување: 2 цуцли

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се