AVENT Ultra Air Цуцла лажалка (0-6 месеци), 2 цуцли

AVENT Ultra Air Цуцла лажалка (0-6 месеци), 2 цуцли
504,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051641C
favorite_border

Опис на производот

  • Ортодонтски цуцли со стилкски модерен дизајн, со заштитно кутивче за максимална хигиена

Пакување: 2 цуцли.

Содржина

Состав: силикон.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се