AVENT Ultra Air Цуцла лажалка (18 м+) 2/1

Avent Soother Ultra Air 18 m+ SCF 349 18 cucla lazlivka
AVENT Ultra Air Цуцла лажалка (18 м+) 2/1
504,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055742C
favorite_border

Опис на производот

Ортодонтски цуцли за смирување на вашето бебе со стилски модерен дизајн.

  • 0% BPA (Бисфенол А)

Од супер мека пластика која не ја иритира кожата на обравчињата, со заштитно кутивче за максимална хигиена и за брза стерилизација во микробранова.

Пакување: две цуцли

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се