AVENT Ultra Air Цуцла лажалка бувче (0-6 м) 2/1

AVENT Ultra Air Цуцла лажалка бувче (0-6 м) 2/1
504,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050791C
favorite_border

Опис на производот

  • Ортодонтски цуцли со стилкски модерен дизајн, со заштитно кутивче за максимална хигиена

Пакување: две цуцли

Содржина

Состав: силикон.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се