AVENT Ultra Air Цуцла лажалка мече (6-18м)

AVENT Ultra Air Цуцла лажалка мече (6-18м)
483,00 ден.
362,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050793C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Ортодонтски Ultra Air цуцли се со супер меки крилца кои не оставаат отисоци и задршка на влага на кожата на обравчињата.

Спакувани во кутивче од отпорна пластика во кое можат да се стерилизираат во микробранова печка.

Пакување: две цуцли

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се