AVENT Ultra Air Happy Цуцла лажалка (0-6 месеци), 2 цуцли

AVENT Ultra Air Happy (0-6M) 2/1 SCF080/01 cucla lazalka
AVENT Ultra Air Happy Цуцла лажалка (0-6 месеци), 2 цуцли
504,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051382C
favorite_border

Опис на производот

Ултра софт цуцли со супер меки крилца кои не оставаат отпечатоци и задршка на влага на кожата на обравчињата. Спакувани во кутивче од отпорна пластика во кое можат да се стерилизираат во микробранова печка.

Пакување: 2 цуцли.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се