AVENT Ultra Air Happy Машка цуцла лажалка (6-18 м) 2/1

AVENT Ultra Air Happy Машка цуцла лажалка (6-18 м) 2/1
504,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052303C
favorite_border

Опис на производот

Ортодонтски Ultra Air цуцли се со супер меки крилца кои не оставаат отисоци и задршка на влага на кожата на обравчињата. Спакувани во кутивче од отпорна пластика во кое можат да се стерилизираат во микробранова печка.

Пакување: две цуцли

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се