AVENT Ultra Air Night Машка цуцла лажалка, ноќна (6-18 м), 2/1

AVENT Ultra Air Night Машка цуцла лажалка, ноќна (6-18 м), 2/1
452,00 ден.
339,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047368C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Флуоресцентни цуцли кои лесно може да ги најдете навечер бидејќи светат во темно.

  • 0% BPA (Бисфенол А)

Од супер мека пластика која не ја иритира кожата на обравчињата, со заштитно кутивче за максимална хигиена и за брза стерилизација во микробранова.

Пакување: две цуцли

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се