AVENT Ultra Air Nighttime Цуцла лажалка што свети во темно (0-6 месеци), 2 цуцли

Avent Soother Ultra Air Nighttime 0-6 m+ SCF 376 19 cucli lazalki
AVENT Ultra Air Nighttime Цуцла лажалка што свети во темно (0-6 месеци), 2 цуцли
504,00 ден.
454,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055815C
favorite_border

Опис на производот

Ортодонтски цуцли за смирување на вашето бебе со стилски модерен дизајн.

  • 98% стапка на успех на прифаќање цуцла
  • Долготраен сјај во мрак
  • 0% BPA (Бисфенол А)
  • Овозможува бебешката кожа да дише
  • Брадавица изработена од 100% силикон

Од супер мека пластика која не ја иритира кожата на обравчињата, со заштитно кутивче за максимална хигиена и за брза стерилизација во микробранова.

Пакување: 2 цуцли.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се