AVENT Ultra Air Женска цуцла лажалка, зајче (18+ м) 2/1

AVENT Ultra Air Женска цуцла лажалка, зајче (18+ м) 2/1
504,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047374C
favorite_border

Опис на производот

  • Ортодонтски цуцли со стилски модерен дизајн, со заштитно кутивче за максимална хигиена
  • 0% BPA (Бисфенол А)

Пакување: две цуцли

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се