BABY BOO Крем за лице со манука мед, 50 мл

Baby Boo manuka honey face cream baby & kids care, krem za lice so manuka med
BABY BOO Крем за лице со манука мед, 50 мл
569,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
053811C
favorite_border

Опис на производот

  • Содржи состојки од природно и органско потекло
  • За нега на бебиња и деца
  • Дерматолошки тестирано
  • Не содржи парабени, силикони, бои, минерални масла и алергени

Хранлив крем за нега, хидратација и заштита на чувствителната кожа на лицето, збогатена со екстракт од манука мед.

Пакување: 50 мл

Содржина

Состојки: вода, каприлик/каприк триглицериди, масло од семе на макадамија, глицерин, шеа путер (органски), маслиново масло (органско), глицерил стеарат цитрат, масло од семе на јојоба, екстракт од мед (манука), цера алба, токоферил ацетат, цетил алкохол, ксантан гума, карбомер, феноксиетанол, етилхексилглицерин, натриум хидроксид, парфем.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се