BABY CARE Fresh Влажни марамчиња со невен, 63 парчиња

BABY CARE Fresh Влажни марамчиња со невен, 63 парчиња
79,00 ден.
69,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042102C
favorite_border

Опис на производот

Бебешки марамчиња со лесно освежителна формула која содржи повеќе од 96% чиста вода. Ја чисти кожата со уникатно чувство на свежина и се грижи за кожата на бебето.

Содржи екстракт од невен кој помага во заштитата на кожата од иритација и осип.

Дерматолошки тестирани.

Пакување: 63 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се