BABY NOVA Анатомска силиконска светлечка цуцла лажалка (0-6 м)

BABY NOVA Анатомска силиконска светлечка цуцла лажалка (0-6 м)
136,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050218C
favorite_border

Опис на производот

Анатомска цуцла лажалка за бебиња на возраст до 6 месеци.

Направена е од силикон и високо квалитетен полипропилен.

Не содржи бисфенол А (BPA free).

Пред првата употреба ставете ја цуцлата да отстои 5 минути во зовриена вода и откако ќе се излади притиснете го силиконскиот дел за да се исфрли водата од него.

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Пакување: 1 цуцла

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се