BABY NOVA Анатомска силиконска светлечка цуцла лажалка - ноќна (6-18 месеци)

BABY NOVA 24242 anatomska cucla lazlivka
BABY NOVA Анатомска силиконска светлечка цуцла лажалка - ноќна (6-18 месеци)
136,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050217C
favorite_border

Опис на производот

Анатомска цуцла лажалка која свети ноќе за бебиња на возраст од 6-12 месеци.

Направена е од силикон и високо квалитетен полипропилен.

Не содржи бисфенол А (BPA free).

Пред првата употреба ставете ја цуцлата да отстои 5 минути во зовриена вода и откако ќе се излади притиснете го силиконскиот дел за да се исфрли водата од него.

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Пакување: 1 цуцла.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се