BABY NOVA Анатомски силиконски цуцли лажливки (0-6 месеци), 2 цуцли

baby nova soother silicone ortho 0-6m with sterilizing box No 20004 R2119 silikonska cucla lazalka za bebe
BABY NOVA Анатомски силиконски цуцли лажливки (0-6 месеци), 2 цуцли
170,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054522C
favorite_border

Опис на производот

  • Анатомска цуцла лажалка за бебиња на возраст од 0 до 6 месеци
  • Направена е од силикон и високо квалитетен полипропилен
  • Не содржи бисфенол А (BPA free)

Пред првата употреба ставете ја цуцлата да отстои 5 минути во зовриена вода и откако ќе се излади притиснете го силиконскиот дел за да се исфрли водата од него.

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Пакување: 2 цуцли.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се