BABY NOVA Аспиратор за нос

BABY NOVA Аспиратор за нос
127,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050234C
favorite_border

Опис на производот

Аспиратор за нос кој е изработен од пластика и гума.

За лесно и едноставно отстранување на носниот секрет на вашето бебе. Брзо ги ослободува носните патишта, овозможувајќи му на вашето дете повторно лесно да дише.

  • Не содржи бисфенол А (BPA free)

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се