BABY NOVA Бебешки термо лажички (6+ м) 3 во пакување

BABY NOVA Бебешки термо лажички (6+ м) 3 во пакување
181,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050245C
favorite_border

Опис на производот

Термо лажички за бебиња над 6 месеци.

Направени се од висококвалитетен полипропилен кој содржи термален сензор.

Не содржат бисфенол А (BPA free).

Пакување: 3 лажички

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се