BABY NOVA Декорирано пластично шише (0-24 месеци), 120 мл

BABY NOVA 46010 plastic bottle dekorirano plasticno sise 120 ml
BABY NOVA Декорирано пластично шише (0-24 месеци), 120 мл
164,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050251C
favorite_border

Опис на производот

Декорирано шише од полипропилен со кружна антиколик силиконска цуцла.

Не содржи бисфенол А (BPA free).

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Пакување: 120 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се