BABY NOVA Декорирано пластично шише (0-24 месеци), 240 мл

baby nova standard neck bottle 240 ml 48010 plasticno sise
BABY NOVA Декорирано пластично шише (0-24 месеци), 240 мл
176,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053518C
favorite_border

Опис на производот

Декорирано шише од полипропилен со кружна антиколик силиконска цуцла со медиум проток.

Не содржи бисфенол А (BPA free).

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Пакување: 240 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се