BABY NOVA Декорирано пластично шише (0-24 месеци), 300 мл

BABY NOVA 48002 plastic bottle dekorirano plasticno sise
BABY NOVA Декорирано пластично шише (0-24 месеци), 300 мл
252,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050253C
favorite_border

Опис на производот

Декорирано шише од полипропилен со широко грло со кружна антиколик силиконска цуцла со среден проток.

Не содржи бисфенол А (BPA free).

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Пакување: 300 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се